Зухвалість і цинізм Офісу Президента набридли усім: на суд по апеляції щодо відсторонення Атрошенка приїхали Кличко і 30 мерів

27 січня Львівський апеляційний суд мав розглядати апеляцію на рішення про відсторонення від посали мера Чернігова Владислава Атрошенка; підтримати міського голову приїхали очільники 30 міст, але засідання перенесли на 1 лютого.

Об этом сообщает Компромат 2.0

Про це повідомляють пресслужба мера Києва, голови Асоціації міст України Віталія Кличка з посиланням на його заяву перед початком засідання, мер Львова Андрій Садовий у Telegram.

"Це перший прецедент в історії України, коли громаду позбавляють очільника, якого вона обрала, за такими притягнутими за вуха підставами. Але на сьогоднішній день питання йде про кожного мера, про кожного голову громади, про кожного мешканця, з волевиявленням якого вже не рахуються. Переконаний в тому, що суд прийме правильне, зважене рішення відносно захисту самоврядування" — написав Кличко.

Кличко зазначив, що в іншому випадку у мери будуть звертатися до "Європейського суду, до європейських конституцій".

Голова Асоціації міст наголосив: якщо апеляційний суд залишить рішення Яворівського суду в силі, то це означатиме "згортання демократичних процесів" в Україні.

Крім Кличка, підтримати мера Чернігова на суді приїхали мери 30 міст, депутати місцевих рад, нардеп.

МЕР ЧЕРНІГОВА ВЛАДИСЛАВ АТРОШЕНКО. ФОТО З TELEGRAM САДОВОГО

Мер Львова Андрій Садовий повідомив, що апеляційне засідання щодо справи про відсторонення мера Чернігова від виконання службових обов‘язків перенесли на 1 лютого.

УГОРІ: ФОТО З TELEGRAM САДОВОГО

Источник: Преступная Россия

Актуально

Резонанс

Теги