Із України за три доби вилетіло 60 чартерів, більшість пов’язана з ОПЗЖ, – нардепка

Із України за три доби вилетіло 60 чартерів, більшість пов’язана з ОПЗЖ, – нардепка

За останні три доби з України вилетіли 60 чартерних рейсів, більшість із яких пов’язана з парламентською фракцією "Опозиційна платформа — За Життя".

Об этом сообщает Архив компромата


За її словами, більшість чартерних рейсів, які вилетіли з України за останні 72 години, склали представники фракції ОПЗЖ, а також їхні родичі.


Ольга Василевська-Смаглюк також зазначила, що за умов можливого вторгнення армії Росії в країні ускладнили процес отримання дозволу на виліт приватними літаками.


За ініціативою Служби безпеки, як стверджує "слуга народу", термін процедури тепер становить не три дні, а сім.


"Інакше вилетіла б уся фракція ОПЗЖ (у разі неускладнення процесу отримання дозволу на виліт чартерами — ред.). Представники інших політичних сил здебільшого залишаються в Україні, зокрема, у Києві. Разом із сім’ями та дітьми", — додала Василевська-Смаглюк у своєму Telegram.


З України за три доби вилетіло 60 чартерних рейсів


Читайте також: Після втечі до Іспанії Кива згадав, що він – патріот


Зазначимо, що 18 лютого Державна авіаційна служба за дорученням СБУ посилила правила вильоту чартерних рейсів із України. Після рішення відомства всі українські й іноземні експлуатанти, які планують виконання нерегулярних міжнародних і внутрішніх польотів або з нашої країни, повинні надавати додаткову інформацію при подачі заявки.


У документі, що подається до Державіаслужби, необхідно вказати мету польоту, серійний (заводський) номер літака, інформацію про пасажирів таких рейсів, у тому числі прізвище, ім’я пасажира, його стать, громадянство, дату народження, серію та номер документа, що засвідчує його особистість. За рішенням ДАСУ термін розгляду заявки та надання рішення становитиме до 7 днів.


Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Источник: Криминал РУ

Актуально

Резонанс

Теги