Одіозний Лука з УПЦ МП вирішив боротися з зайвою вагою та Україною одночасно (ВІДЕО)

Одіозний Лука з УПЦ МП вирішив боротися з зайвою вагою та Україною одночасно (ВІДЕО)


Митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука, архієрей Української православної церкви Московського патріархату оголосив, що з 27 березня він розпочинає голодування на підтримку братії Києво-Печерської лаври.

Об этом сообщает Дедал


Про це священнослужитель заявив під час спілкування з користувачами Facebook, пише Главком.


За словами ієрарха УПЦ МП, його рішення – позиція навіть не стільки ієрарха та ченця, скільки простої віруючої людини, оскільки у нього «серце кров’ю обливається», дивлячись на те, що відбувається зі святинею в Києві.


Митрополит Лука має намір проводити голодування у Свято-Миколаївському монастирі у Запоріжжі.


Натомість журналістка Соня Кошкіна стверджує, що благий намір митрополита продиктований не його жертовністю, а боротьбою із зайвою вагою.


Раніше Верховний суд 16 березня отримав позовну заяву від митрополита Запорізького і Мелітопольського УПЦ МП Луки (в миру – Андрій Коваленко). Ієрарх судиться з президентом Володимиром Зеленським, третьою особою вказані СБУ та Рада нацбезпеки і оборони. Зокрема митрополит Лука просить суд визнати протиправним та скасувати Указ президента від 11 грудня 2022 року №863. Згідно з цим документом, стосовно церковнослужителя запроваджено 14 видів персональних санкцій на п’ять років. Йдеться про тимчасове позбавлення права користуватися та розпоряджатися активами; припинення культурних обмінів, наукового співробітництва з іноземними державами; анулювання офіційних візитів, засідань, переговорів з питань укладення договорів чи угод; позбавлення державних нагород України, інших форм відзначення та інші.


Нагадаємо, раніше митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука записав відео, на якому відкрито висловив свою підтримку патріарху Кирилу.


Додамо, що у 2018 році митрополит Запорізький і Мелітопольський УПЦ МП потрапив до бази «Миротворця».Угорі: Онуфрій (ліворуч) і Лука, посіпаки "руского міра". Фото з відкритих джерел


«Аргумент»

Источник: Компромат 2.0

Актуально

Резонанс

Теги