Російський пропагандист Соловйов "засвітився" в Білорусі на кордоні з Україною (фото)

Соловйов на україно-білоруському кордоні

Рівно рік тому, Соловйов також їздив до Білорусі. Тоді він записав інтерв’ю з самопроголошеним президентом Білорусі – Лукашенком, де останній сказав вже сьогодні крилату фразу, що не бачить можливості великої війни в Європі та висловив упевненість, що Україна ніколи не воюватиме з Білоруссю.

Об этом сообщает VTimes

6 лютого 2022 року тоді на інтерв’ю Лукашенко сказав Соловйову:

"Ця війна триватиме, Володю, ну максимум, 3-4 дні. Там не буде кому проти нас воювати". Але вже за менш як 20 днів росія розпочала повномасштабну війну проти України і зробила вона це саме з території Білорусі. Воює Україна проти росії до сьогодні, майже один рік.

Публікуємо фрагменти з найцікавішими тезами, які рік тому говорив Лукашенко на інтерв’ю із Соловйовим:

І ось, 4 лютого 2023 року осійський пропагандист Володимир Соловйов знову поїхав до Білорусі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Телеграмі. Точна мета візиту, наразі невідома. Сам Соловйов анонсував, що всі деталі повідомить, вже сьогодні, 5 лютого під час свого ефіру.

"Повертаюся до Москви з дуже насиченої поїздки до Республіки Білорусь. Побував у розташуванні бійців білоруських СЗГ та прикордонників, поспілкувався з розрахунками Іскандерів та Полонезів, подивився на підготовку військовослужбовців Регіонального Угрупування військ Білорусі та росії", – так описав свою поїздку до Білорусі Соловйов.

Та найбільш цікаве – у мережі він опублікував фото всього в декількох метрах від українського кордону.

Нагадаємо, що наприкінці 2022 року, у Чернівцях затримали провокатора, який готував "вкиди" на замовлення Соловйова. Чоловік діяв у забороненій мережі "ВКонтактє" і його брехня стосувалась двох основних тем

  • нібито загострення ситуації на заході України,
  • протизаконні дії державного влади, ЗСУ та волонтерів.

Незабаром після публікації меседжі негайно потрапляли у сюжети пропагандистських росЗМІ.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин — у нашому телеграм-каналі та Facebook!

Источник: Компромат

Актуально

Резонанс

Теги