Резидентами "Дія.Сity" стали вже 500 компаній,

Резидентами "Дія.Сity" стали вже 500 компаній,
city,дія

До податкової та правової системи для технологічного бізнесу "Дія.City" приєдналося вже 500 компаній.

Об этом сообщает Роспрес


Про це повідомляє міністр ци фрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

За його словами, податковий простір обирають як технологічні гіганти, так і молоді стартапи.

"Дякую резидентам за те, що обирають Україну як місце для розвитку та масштабування. Не бояться втілювати масштабні проєкти, створювати нові робочі місця та підсилювати цифрову економіку держави", – зазначив він.

Як уточнили у пресслужбі "Дії", новими резидентами "Дія.City" стали:

  • Avenga – міжнародна ІТ-консалтингова та інженерна компанія з більш ніж 30 офісами по всьому світу. Створює технологічні рішення в галузі фармацевтики, медицини, страхування, фінансів та автомобілів.
  • Let’s Enhance – український AI-стартап, що розробляє платформу Claid для обробки зображень за допомогою нейронних мереж.
  • Nanit Robot – стартап, який розробляє edtech-рішення для розвитку креативності та інженерних навичок дітей і дорослих.
  • EasyPay – небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні, який дозволяє здійснювати платежі offline та online через мобільні додатки.
  • Sensorama Lab – компанія, яка займається створенням додатків для віртуальної та доповненої реальностей, 3D-моделюванням та анімацією, виробництвом відео 360°.
  • Mate Academy – онлайн-академія ІТ-професій.

Як повідомлялося, за рік роботи податкового простору для ІТ-компаній "Дія.City" компанії сплатили понад 4 млрд грн податків.

"Дія.City" – правовий режим для IT, що передбачає спеціальні умови оподаткування для юридичних осіб – резидентів "Дія.City". Також передбачається, що IT-компанії отримають гнучкі умови працевлаштування працівників та окремий порядок взаємодії із державними контролюючими органами.

Источник: Проект РУ

Актуально

Резонанс

Теги