У Росії видали фейк про плани України повалити режим Лукашенка в Білорусі: заговорили про диверсантів

Читать на русском
У Росії видали фейк про плани України повалити режим Лукашенка в Білорусі: заговорили про диверсантів
У Росії видали фейк про плани України повалити режим Лукашенка в Білорусі: заговорили про диверсантів

У Росії на рівні міністерства закордонних справ РФ почали просувати фейк про плани щодо повалення режиму самопроголошеного президента Олександра Лукашенка. Для цього Київ нібито може перекинути на територію Білорусі диверсантів.

Об этом сообщает Компромат PRO

Про це в інтерв’ю російським пропагандистам заявив заступник міністра закордонних справ РФ Михайло Галузін. За його словами, російський контингент у РБ є "стримуючим фактором" для України і білоруські війська мають бути готові до "повномасштабного вторгнення противника".

Так, із посиланням на Галузіна, пропагандисти тиражують фейк про нібито підготовку України до повалення режиму Лукашенка. Представник МЗС РФ видав, що на територію Білорусі може бути перекинуто "диверсійні групи з України".

"За останні місяці суттєво посилилася риторика представників білоруських націоналістичних формувань, які воюють у складі ЗСУ в Донбасі і активно підтримуються київською владою та їх західними кураторами", – заявив Галузін.

За його словами, кінцевою метою цих "націоналістичних формувань" є повалення Лукашенка.

"Лідери і командири цих головорізів-найманців відкрито кажуть, що в майбутньому планують застосувати свій бойовий досвід для силового повалення чинного білоруського керівництва... У зв’язку з цим не можна виключати можливе перекидання в республіку таких диверсійних груп", — наголосив Галузін.

Цікаво, що представник МЗС РФ знову спробував видати Росію за єдиного "рятівника" Білорусі. За його словами, розміщення в Білорусі "регіонального угруповання військ" нібито є "потужним стримуючим фактором для українських підрозділів, які змушені зберігати значні резерви на цьому напрямку замість того, щоб перекинути їх на південний схід".

Водночас, Галузін знову почав лякати білорусів "вторгненням України".

За його словами, білоруські силовики повинні "повною мірою враховувати" зазначені ризики та бути готовими дати відсіч як "локальним провокаціям", так і "повномасштабному вторгненню противника".

Источник: News RU

Актуально

Резонанс

Теги